Hlavní strana
Specialista na přepravy
ČESKO - ŠVÝCARSKO a ZPĚT

O nás

Historie a představení společnosti J.M.I., s.r.o.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Home > O nás

Historie

Naše firma J.M.I., s.r.o. byla založena v roce 1995 a navázala tak na rodinnou firmu z poválečného období Autodoprava Rudolf Ježek, po roce 1994 Autodoprava Zdeněk Ježek. Na přepravy do Švýcarska se specializujeme od roku 1998.

Specialista na Švýcarsko

Díky této specializaci, naší znalosti daného regionu a vytvořeným kontaktům, jsme schopni doručit zásilky s maximální efektivností, za příznivé ceny a v požadovaném termínu s respektováním dalších přání zákazníka.

Široké spektrum služeb

Vedle této specializace zajišťujeme i přepravy po tuzemsku a do ostatních evropských a mimoevropských států, celní odbavení zásilek, skladování, překládání a pojištění zásilek.

Stálý růst firmy

Firma byla původně založena jako malá rodinná společnost, ale díky svému úspěšnému působení se rok od roku rozšiřuje a rozrůstá se i vozový park zajišťující přepravu Vašeho zboží. U vozidel je pro nás nejdůležitější jejich kvalita a spolehlivost, a proto pořizujeme výhradně nová vozidla, a to převážně značky Mercedes-Benz.

Spolehlivost firmy

Také spolehlivost našich řidičů je pro nás velice důležitá, proto vedle počátečního důkladného vyškolení pravidelně absolvují přezkoušení z pravidel silničního provozu, lékařské prohlídky a také se průběžně účastní školení, které rozšiřují jejich odbornost.

Stabilita firmy

Ještě stále jsme schopni akceptovat neustále se znevýhodňující legislativní podmínky pro dopravu, ať už u nás nebo v jiných evropských zemích, zvyšování cen pohonných hmot a dálničních poplatků, a to s minimálním nárustem našich cen.

Využijte služeb naší firmy a můžete se spolehnout, že Vaše zboží bude doručeno včas, dle Vašich požadavků a za příznivou cenu.

Těšíme se na spolupráci s Vámi
kolektiv firmy J.M.I., s.r.o.